Wiadomości

Rywalizacja o nagrodę w Top Model rozpoczęta!

Top model, czyli jeden z hitowych programów TVN-u to od wielu lat stały punkt ramówki przygotowanej na jesień w stacji, w którym uczestnicy rywalizują o tytuł Next Top Model. Znane i lubiane jury ale przede wszystkim Joanna Krupa jako prowadząca to przepis na sukces, czego dowodzą tysiące widzów zgromadzonych przed telewizorami. Dodatkowo będzie można zobaczyć całkiem sporo rozpoznawalnych w świecie mody osobistości, jak rozpoznawalne modelki, redaktorki pism, czy też światowej sławy fotografowie.

W tym sezonie konkurować ze sobą będzie 14 osób, wśród których są także osoby ze złotym i srebrnym biletem. Bilet w złotym kolorze jest przyznawany przez jury tej osobie, która posiada rzeczywiste możliwości do zostania modelem, w skutek czego ten uczestnik natychmiast przechodzi do domu Top Model. Z kolei bilet w kolorze srebra jest głosem internautów, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie musi pojawiać się na etapie castingów i natychmiast przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

Czego się można spodziewać w tym sezonie?

Top Model oferuje możliwość rozwoju i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, więc co roku zgłasza się całkiem sporo chętnych osób. Podczas każdego z odcinków uczestnicy mają do wykonania różnego rodzaju konkurencje, które będą sprawdzać, czy są oni gotowi na wyzwania w w pełnym wyzwań świecie mody. Głównym zadaniem jurorów jest ocena ich pracy i zadecydowanie o tym, który z zawodników opuszcza program w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrotu do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki wpływowi Michała Piróga, który czuwa za kulisami, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Stawką jest zawarcie kontraktu z agencją modelek i sesja okładkowa dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W tym sezonie będziemy mogli śledzić rywalizujących uczestników i dowiedzieć się, który z nich zostanie dziewiątym zwycięzcą programu. O tytuł zmaga się całkiem sporo interesujących modelek i modeli, dlatego też zdecydowanie warto będzie śledzić emitowane odcinki.

Zostaw komentarz